burun estedigi - Onep Özel Tıp Merkezi
Soru CevapCategory: Questionsburun estedigi
Anonymous asked 2 sene ago

merhaba onur bey burnum cok geniş daha önce amaliyat oldum hic bir sonuc alamadım kırık tek düzeltildi cok araştırdım bu son amaliyatım olsun istiyrm bu amaliyatı yapan bir cok doktor biliyorum sizin buldugunuz yöntemi yaparmısınız bu amaliyatın bedeli nekadar dan başlıyor törküj tılayş dediginiz yaptıgız bu calışmanın bedeli nekadar zengin ünlü biri degilim  ama önemli olan en iyi doktor sıradan bir hasta yı salıgına görüntüsünü düzelte bilmektir hastalarınızdan sizi araştırdım inşallah banada yardımcı olursunuz

1 Answers
Onep answered 2 sene ago

Merhaba,
Öncelikle mailiniz için teşekkür ederiz. Arzu ettiğiniz operasyon ile ilgili olarak öncelikle size uygun olan operasyon tekniğinin belirlenmesi ve bunun için de mutlaka muayenenizin yapılması gerekmektedir. Takdir edersiniz ki Dr.Onur Bey’in ameliyatlarında geliştirdiği birçok tekniği bulunmaktadır, size uygun olan tekniğe de ancak muayeneniz neticesinde Dr.Onur Bey ile beraberce karar vermenizi arzulamaktayız ve sağlıklı bulmaktayız.
 
Size Kliniğimiz’de uygulanan prosedürlerimiz ve burun operasyonları hakkında biraz bilgi vermek isterim;

Dr.Onur Bey’e muayeneye geldiğinizde size bir dosya açılacak, önce resminiz Mirror Image programımıza alınacak ve Dr.Onur Bey fiziksel burun muayenenizi yaptıktan sonra bilgisayarda burnunuzun resmi üzerinde çalışma yapacaktır. Bu esnada Dr.Onur Bey’in sizin yüzünüz için en uygun ve doğal buldugu burnu karşılıklı konuşma imkanı bulabileceksiniz. Daha sonra size yapılacak ameliyat tekniğinin bilgisi ile Hasta Koordinatörümüz ameliyatınızla ilgili fiyat bilgisini sistemden otomatik olarak dökecek ve ameliyat randevusu almayı arzu ederseniz sizi bundan sonraki işlemler için yönlendirecektir.

Bu ameliyat sonrasında birkaç saat içerisinde kalkıp eve ya da sizin durumunuzda kalacağınız bir yer yok ise bizim de size ayarlamalarında yardımcı olabileceğimiz otelinize gidebilirsiniz. Burun ameliyatlarında kabin basıncı değişikliklerinden dolayı, ameliyattan sonra kısa mesafeli uçuşlarda 2 hafta, uzun mesafeli uçuşlarda ise 3 haftadan önce uçak ile seyahat etmeniz sakıncalıdır. Ameliyatınızdan sonra ilk hafta gün aşırı temizlikleriniz yapılacaktır ve şişleriniz daha çabuk inmesi için 10 dk’lik ışın tedavisi göreceksiniz. 1. haftanın sonunda alçınız alınacak ve yerine bir bandaj yapılacaktır. 2. haftanın sonunda bu bandaj çıkarılacak ve 3. hafta da silastikleriniz alınacaktır. Son tekniklerle artık hemen hemen hiçbir hastada tampon kullanılmamaktadır. Bundan sonra periyodik kontrolleriniz yapılmaktadir. Bunlar 1.5, 3, 6, 9, 12 ve 24. aylardadır.
Ameliyatlarımız Amerikan Hastanesi ve ONEP Kliniğimizde yapılmaktadır.

Asağidaki linklerimizi tıklayarak burun operasyonları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz,
https://www.onep.com.tr/burun-estetigi.html 
https://www.onep.com.tr
http://burunestetigi.com/
http://www.onurerol.com/

Amerikan Rhinoplasty Society dergisinde yayınlanmış olan Dr.Onur Bey’in burun ameliyatı ile ilgili elde ettiği bazı sonuçlarını görmek için aşağıdaki linkimizi tıklayabilirsiniz.
http://www.rhinoplastysociety.org/photo-gallery/oerol/

Dr.Onur Bey’in davet edildiği televizyon programlarındaki röportajlarını izlemek isterseniz aşağıdaki video linkimizi tıklayabilirsiniz;
http://www.onep.tv

Prof.Dr.Onur Bey’den muayene randevusu almak için 444 6 ONP ( 444 666 7) numaralı ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği telefonundan ya da e-mail ile bize ulaşabilirsiniz. Dr.Onur Bey’in kongreleri dolayısıyla programında değişiklik olmadığı sürece muayene günleri Pazartesi ve Çarsamba, ameliyat günleri Salı, Perşembe ve Cuma günleridir.
Dr.Onur Bey’in muayene ücreti 500 TL’dir. 
Size yardımcı olabilecegimiz her konuda bana e-mail yoluyla ya da aşağıda belirttiğim telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Saygılarımla,

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın