Dudak ustu kirisiklar - Onep Özel Tıp Merkezi
Soru CevapDudak ustu kirisiklar
Anonymous bunu 1 sene önce sordu

Dudak ustu kirisiklar nasil yok edilir , nasil bir yontem kulanilmakta, bu islem nekadar surmekte
yapildigi taktirde kullanim suresi. Yeniden gelmelk islemi devami varmi ve ucreti bunun icin randevu alindigina bekleme suresi
Tesekkurler

1 Answers
Onep bunu 1 sene önce yanıtladı

Merhaba,
Öncelikle e-mailiniz için teşekkür ederiz. Arzu ettiğiniz operasyonlar ile ilgili olarak öncelikle size uygun olan tekniklerin belirlenmesi ve bunun için de mutlaka muayenenizin yapılması gerekmektedir. Takdir edersiniz ki Dr.Onur Bey’in ameliyatlarında geliştirdiği birçok tekniği bulunmaktadır, size uygun olan tekniğe de ancak muayeneniz neticesinde Dr.Onur Bey ile beraberce karar vermenizi arzulamaktayız ve sağlıklı bulmaktayız.
Size uygun olup olmadığını şu durumda bilemiyoruz fakat Dr.Onur Bey, yüzde ve vücutta en dogal olarak şekillendirebilecek yöntemin yağ enjeksiyonu olduğunu belirtmektedir. Bu operasyonda başka bölgelerde yağ mevcutsa, kişinin kendi yağ dokusu ameliyathane ortamında iğne kullanılarak enjektör ile alınarak doldurulacak bölgelere eşit biçimde enjekte edilmektedir, yağ enjeksiyonu bir nevi hücre naklidir. Alıcı bölgedeki damarlar ağızlaşarak yağ dokusunun canlı kalması sağlanır. Enjekte edilen ve damarlanan yağ dokusu erimez. Ancak verilen yağların bir kısmı damarlanamadığından tutmaz. Kişiye göre  yağın tutma oranı yüzde 40 – 60 arası değişiklik gösterir. Bu nedenle yine kişiye göre değişmek üzere ilk yıl, 3 ayda bir olmak üzere 2 veya 4 kez tekrarlanmasi daha iyi sonuc alınmasını sağlar. Bu durumda sadece, ameliyatınız sırasında fazladan alınmış ve -196 derecede dondurularak muhafaza edilmis olan yağ dokunuz direkt olarak lokal anestezi ile bu bölgeye enjekte edilir.
 
Doku kokteyli ile ilgili linkimizi de ekliyorum;
https://www.onep.com.tr/yuz-estetigi/doku-kokteyli
Dr.Onur Bey’in davet edildiği televizyon programlarındaki röportajlarını izlemek isterseniz aşağıdaki video linkimizi tıklayabilirsiniz;
http://www.onep.tv
Prof.Dr.Onur Bey’den muayene randevusu almak için 444 6 ONP ( 444 666 7) numaralı ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği telefonundan ya da e-mail ile bize ulaşabilirsiniz. Dr.Onur Bey’in kongreleri dolayısıyla programında değişiklik olmadığı sürece muayene günleri Pazartesi ve Çarsamba, ameliyat günleri Salı, Perşembe ve Cuma günleridir.
Dr.Onur Bey’in muayene ücreti 500 TL’dir .
Size yardımcı olabilecegimiz her konuda bana e-mail yoluyla ya da aşağıda belirttiğim telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın