Fiyat - Onep Özel Tıp Merkezi
Soru CevapFiyat
Anonymous bunu 1 sene önce sordu

Merhaba ben karin germe ve meme büyültme amaliyati olmak isdiyorum hepsinin fiyati nedir acaba cevaplarsaniz sevinirim

1 Answers
Onep bunu 1 sene önce yanıtladı

Merhaba,

Öncelikle emailiniz için teşekkür ederiz. Arzu ettiğiniz operasyonlar ile ilgili olarak öncelikle size uygun olan tekniklerin belirlenmesi ve bunun için de mutlaka muayenenizin yapılması gerekmektedir. Takdir edersiniz ki Dr.Onur Bey’in ameliyatlarında geliştirdiği birçok tekniği bulunmaktadır, size uygun olan tekniğe de ancak muayeneniz neticesinde Dr.Onur Bey ile beraberce karar vermenizi arzulamaktayız ve sağlıklı bulmaktayız. Önceden sizi yanıltmamak için malesef ücret bilgisi vermekten çekinmekteyiz. 

Aşağıdaki  linkimize tıklayarak operasyonlar hakkında genel bilgiler alabilirsiniz.

https://www.onep.com.tr

Dr.Onur Bey’in davet edildiği televizyon programlarındaki röportajlarını izlemek isterseniz aşağıdaki video linkimizi tıklayabilirsiniz;

http://www.onep.tv

Prof.Dr.Onur Bey’den muayene randevusu almak için 444 6 ONP ( 444 666 7) numaralı ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği telefonundan ya da e-mail ile bize ulaşabilirsiniz. Dr.Onur Bey’in kongreleri dolayısıyla programında değişiklik olmadığı sürece muayene günleri Pazartesi ve Çarsamba, ameliyat günleri Salı, Perşembe ve Cuma günleridir.

Dr.Onur Bey’in muayene ücreti 500TL’dir .

Size yardımcı olabilecegimiz her konuda bana e-mail yoluyla ya da aşağıda belirttiğim telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın