Yanak Asma - Onep Özel Tıp MerkeziYANAK ASMA
Çene üzerindeki deri katlanmasını ve yanak bölgesindeki sarkmaları düzelten yanak asma; şakak üstündeki saçlı deri ve kulak önündeki favori bölgesine iğne delikleri açılması ve özel yapılı dikişlerin kullanılmasıyla gerçekleştirilen bir işlemdir.


YANAK ASMA KİMLERE FAYDALI OLABİLİR?

Sarkmaları aşırı seviyede olmayan, genç ve orta yaş grubunda en iyi sonuç alınmaktadır. Yüz ve boyun germe cerrahisi gibi daha büyük operasyonlara ihtiyaç kalmadan yanak asma ile bu kişilerin görünümü, daha genç görünecek şekilde düzeltilebilir. Yanak estetiği, yağ ve doku kokteyli enjeksiyonu ile deri kolajenlerini tamir eden yöntemleri gibi tedaviler ilave edilmesi durumunda ameliyat gereksinimi çok daha ileri bir tarihe ertelenebilmektedir.

Yanak Estetiği Öncesi Değerlendirme

Yanak asmayla daha genç bir görünüme sahip olmak isteyenler öncelikle bir plastik cerraha danışmalıdır. İlk görüşmede hastanın durumunu değerlendirerek, yanak estetiği işleminin nasıl uygulanacağını izah eden doktorunuz ayrıca operasyon sonrası problemsiz iyileşme için dikkat etmeniz gerekenlerle alakalı da bilgi verecektir.

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın