Boyun - Gıdık Asma - Onep Özel Tıp MerkeziBOYUN - GIDIK ASMA
Ameliyatsız boyun estetiğinde yeni teknik. Onur Erol’un yeni uyguladığı ameliyatsız boyun estetiği tekniğinde boyun derisi kesi olmadan çok başarılı bir şekilde gerilmekte ve bu kesi olmadan sadece asarak boyunda elde edilen sonuçlar hastaları çok mutlu etmektedir.

Boyun germe ameliyatı çok incelik isteyen bir ameliyattır. Doktorun özenli ve çok fazla uğraş vermesi gerekir. Boyun germe ameliyatını, ameliyatsız olarak asma yöntemleri ile gerçekleştirmek hastalar için daha cazip olmaktadır. Fakat uygulanan yöntem ile sonuçlar istediğimiz kadar başarılı olmamakta idi.

Onur Erol’un yeni uyguladığı ameliyatsız boyun estetiği tekniğinde boyun derisi kesi olmadan çok başarılı bir şekilde gerilmekte ve bu kesi olmadan sadece asarak boyunda elde edilen sonuçlar hastaları çok mutlu etmektedir.Boyun-Gıdık Asma


Çene altında bulunan, gıdık olarak isimlendirilen bölgedeki deri sarkmasının giderilmesi için yapılan boyun-gıdık asma; kulakların arkasındaki saçlı deri sınırı ve çene altındaki deri kıvrımının olduğu bölgeden geçirilen özel iplikler sayesinde gıdığın asılması işlemidir.
 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın