Hastalarımız ve Kamuoyunun Dikkatine - Onep Özel Tıp Merkezi
Gülsin Onay’dan Anlamlı Konser
Haziran 9, 2017
“Türk Lokumuyla Amerika’yı Fethetti” – Bizim Gazete
Eylül 12, 2017
Show all

Hastalarımız ve Kamuoyunun Dikkatine

HASTALARIMIZ VE KAMOUYUNUN DİKKATİNE;

ONEP ve M-Onep Klinikleri olarak güvenilirliğimizi ve saygınlığımızı kullanarak  haksız kazanç elde etmek isteyen, hastalarımızı mağdur eden bir sahtekarlık vakası ile karşı karşıyayız.

Kendini ilaç mümessili olarak tanıtarak kliniğimize gelen yabancı uyruklu bir kişinin klinikte fotoğraf çektiği, bu fotoğrafı kullanarak M-Onep doktoru sıfatıyla işlemler yaptığı anlaşılmıştır. Sosyal medya hesaplarında kliniğimizde çekilmiş fotoğraflarla hastalarla iletişim kuran  A.A.; ev ve işyerlerinde botox, dolgu gibi uygulamalar yapmış, hatalı yapılan işlemler yüzünden hastalar mağdur olmuştur. Bizler de tarafımız ve yetkili birimlere yapılan şikayetler üzerine bu durumdan haberdar olduk ve bu bilgilendirmeyi yapma mecburiyeti hissettik.

ONEP polikliniklerimizde estetik cerrahi ameliyatları, ameliyatsız mini cerrahi işlemler yapılmaktadır. ONEP Merkezimiz İstanbul/Levent’tedir.
M-Onep Kliniklerimiz kendi alanında Türkiye’nin ilk ameliyatsız estetik kliniklerdir. M-Onep Merkezlerimiz Etiler ve Nişantaşı olmak üzere İstanbul’dadır. Başka bir merkezimiz ve adresimiz yoktur.

Tüm merkezlerimiz Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği standartlarla, FDA onaylı ürünler kullanarak ve üst seviyede hijyenik koşullarla çalışmaktadır.  Konut ya da işyerlerinde gezici doktorlarla medikal estetik işlemler yaptırmamız söz konusu değildir. Daha ekonomik fiyatlarla sunulan bu tür işlemler, geri dönüşü imkansız hatalara yol açabilir ve bir ömür boyu sizi mutsuz edebilir. Bu tür uygulamalara asla itibar etmeyiniz.

Bizim hiçbir doktorumuz ya da estetisyenimiz kliniklerimiz dışında hizmet vermemektedir.  Klinik kadromuzda olmayan herhangi bir doktor ya da estetisyen de bizler adına işlem yapamaz, bu suçtur.

Kuruluşlarımızın Uzman kadrosu:

ONEP TIP MERKEZİ
Prof. Dr. Onur Erol
Prof. Dr. Erol Özgentaş
Doç. Dr. Galip Ağaoğlu
Uzman Dr. Feza Bavbek

M-ONEP ETİLER KLİNİĞİ

M-ONEP NİŞANTAŞI KLİNİĞİ

İsimlerinden oluşmaktadır.  Kliniklerimiz hakkında detaylı bilgiye www.m-onep.com ve www.onep.com.tr ulaşabilirsiniz.

Siz değerli hastalarımızı ve kamuoyunu bilgilendiririz.
Saygılarımızla.

ONEP & M-ONEP KLİNİKLERİ YÖNETİMİ ADINA

Prof. Dr. Onur Erol
 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın