İNCELME KAMPINDA YA İKİ BENDEN YA 8 KİLO! - Onep Özel Tıp Merkezi
Karın ve bel çevresinde Yağlanma Sebepleri ve Tedavisi
Nisan 23, 2015
Kalın Burunlarda Burun Estetiği
Mayıs 6, 2015
Show all

İNCELME KAMPINDA YA İKİ BENDEN YA 8 KİLO!

ESSPORTO, CITYZEN VE M-ONEP’TEN İNCELTEN FIRSAT

SLIM & FIT KAMPI

Essporto Health & Fitness Club, CityZen New Age Spa ve M-Onep Klinikleri yaza ince ve fit girmek isteyenlere için güçlerini birleştirdi ve 8 haftalık iddialı bir program oluşturdu.  Ekonomik, uygulanabilir ve farklı ihtiyaçlara yanıt veren Slim&Fit incelme kampı; vücudunuzu aşırı yormadan ve şok diyetlere maruz kalmadan 8 kilo verip 2 beden incelmenizi hedefliyor. Kamp programında; M-Onep güvencesiyle Zeltiq, Slim Up, Vela, Endermolab gibi incelme, selülit ve sıkılaşmada en çok tercih edilen cihaz uygulamaları, Türkiye’nin en donanımlı pilates stüdyosu CityZen’den pilates dersleri, selülit masajları ve bu programa özel 45 gün VIP Essporto üyeliği birarada sunuluyor. Diyetisyen, fitness eğitmenleri ve estetisyenlerin kontrolünde yürütülen 45 günlük Slim&Fit kamp fiyatları 1150 TL’den başlıyor.

M Onep Etiler Kliniği: Dermatolog Dr. Ayça Atalay: “Havalar bu sene geç ısındığı için insanlar yazlıklarını da kendilerini de hazırlamakta geç kaldılar. Slim Fit kampı ile ağır egzersiz ve diyetler olmadan, teknolojinin sunduğu iyi radyofrekans-kızılötesi ışın vb. uygulamalar, hafif bir diyet, yorucu olmayan egzersizler ve masajlarla 45 günde iki beden inceltmeyi ve 8 kilo hafifletmeyi hedefliyoruz. Baştan sona estetisyen, diyetisyen ve fitness eğitmenleri kontrolünde gerçekleşecek olan bu kampta farklı yaşam biçimlerine göre 3 tip kamp var. Özellikle şok diyetlerle vücuduna zarar veren, üstelik verdiği kiloları çabucak geri alan ve memnun kalmayan kesimin Slim & Fit Kampından çok memnun kalacağını düşünüyorum” dedi.

CityZen Müdürü: Selin Mengü:  ise Türkiye’nin en geniş cihaz parkuruna sahip pilates ve birbirinden özel inceltici, selülit önleyici masajların bu kamp dolayısıyla kullanıcılara çok ekonomik rakamlarla buluşacağını belirtti. Ağır egzersizden hoşlanmayan, 4-5 kilo fazlasını vermek ve esas olarak sıkılaşmak isteyen ve selülitlerinden şikayetçi hanımların bu kamptan sonuç alarak ayrılacaklardır diyen Mengü; CityZen’in bundan böyle farklı kampanyalarla da kişisel bakım ve sağlılığa özen gösterenlerle buluşacağını sözlerine ekledi.

Essporto Health & Fitness Müdürü Ozan Atlı;  egzersiz alışkanlığı olmayan ama yaza fit girmek için hızlıca forma girmeye çalışan kesimin yıllık üye olmaya çekindiğini, bu kampın bu kişilerin sadece o dönem fitness salonu kullanma taleplerinde de yanıt verdiğini söyledi. Atlı; Essporto’da 15.000 metrekare alanda, hem açık havada yeşillikler ve kuş sesleri arasında hem de 300 işinin aynı anda egzersiz yapabildiği fitness salonunda çalışma imkanı olduğuna dikkat çekti. Yarı olimpik havuz,  dansla egzersizin bulunduğu grup dersleri, yoga derslerinin bulunduğu Essporto’da egzersiz yapmaktan kamp sakinlerinin büyük keyif alacağından emin olduklarını da sözlerine ekledi.

JET SIKILAŞMA KAMPI:

M-Onep: 1 orta göbekZeltiq uygulaması/5 seans Slim Up/1 seans lenf drenaj/ 2 seans diyetisyen görüşmesi

Essporto:45 gün boyunca VIP Essporto üyeliği/2 seans diyetisyen görüşmesi

CityZen: 12’li pilates paketi/3 seans selülit masajı/1 vücut inceltici yosun maskesi

*Diyetisyen görüşmeleri M Onep ya da Essporto olarak tercih edilecektir.

Jet kamp fiyatı: 3850 TL 

PLATİN KAMP:

M-Onep: 10 seans LPGya da 10 seans Vela uygulaması (260 TL fark ile) /1 seans lenf drenaj2 seans diyetisyen görüşmesi

Essporto:45 gün boyunca VIP Essporto üyeliği /12 derslik personel training 2 seans diyetisyen görüşmesi

CityZen: 2 selülit masajı/1 seans inceltici yosun maskesi

*Diyetisyen görüşmeleri M Onep ya da Essporto olarak tercih edilecektir.

Platin kamp Fiyatı: 3100 TL 

GOLD KAMP:

M-Onep: 5 seans Slim Up 662,5 TL/2 seans lenf drenaj 260 TL/2 seans diyetisyen görüşmesi

Essporto:45 gün boyunca VIP Essporto üyeliği/2 Personel trainer özel ders/2 seans diyetisyen görüşmesi

CityZen: 2 selülit masajı/1 vücut inceltici yosun maskesi

*Diyetisyen görüşmeleri M Onep ya da Essporto olarak tercih edilecektir.

Gold kamp Fiyatı: 1150 TL

www.m-onep.com

www.cityzen.com.tr

www.essporto.com

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın