Büyük Onur - Onep Özel Tıp Merkezi
‘’Turkish Delight’’ Prof. Erol’U Zirveye Taşıdı
Nisan 17, 2015
Tabiatın Güzellik Formülü Altın Oran
Nisan 17, 2015
Show all

Büyük Onur

TAKVİM GAZETESİ – 13 MAYIS 2014

Ünlüleri güzelleştiren  Prof. Dr. Onur Erol, artık dünyanın en saygın isimlerinden biri. Erol, kendi geliştirdiği ‘Türk Lokumu’ burun estetiğiyle birçok  plastik cerrahi uzmanının  bir araya geldiği ‘Rhinoplasty Derneği ‘nin başkanlığına getirildi…

TÜRK Prof. Dr. Onur Erol, zirveye çıktı… Kendi keşfi ve ‘’Turkish Delight (Türk lokumu)’’ diye tıp litertürüne giren burun estetiği yöntemi ile dünyaca tanınan Prof. Dr. Onur Erol, ABD ve Avrupalı uzmanların bir araya geldiği ‘’Rhinoplasty  Derneği’nin  (Rhinoplasty Society) başkanlığına getirildi. Bugüne kadar tüm başkanları Amerikalı plastik cerrahi uzmanlarından oluşan dernek, ‘’ilk’’ defa Amerikalı olmayan bir ülkeden  uzmanı başkan seçti.

  TÜRKİYE’NİN BAŞARISI

ABD, İngiltere, Fransa, Kanada, Almanya, Belçika, Hollanda, İtalya, İspanya, Meksika, Hindistan gibi ülkelerde yaklaşık 200 üyesi bulunan ‘’Rhinoplasty Derneği’’, en az 5 yıllık plastik cerrahi uzmanı olan hekimlerin yeterli sayıda uluslararası yayını bulunmasını üyeliğe  onay verdiği belirtildi.

Prof. Dr. Erol, tıp literatürüne kazandırdığı çeşitli cerrahi yöntemlerin yanı sıra devam eden akademik çalışmaları, dünyanın saygın tıp  dergilerinde yayımlanan makaleleri ve yürüttüğü klinik çalışmaları dolayısıyla dernek başkanlığına layık görüldüğünü söyledi.

Prof. Dr. Erol, ‘’Uluslararası  bir derneğin  başına bir Türk hekimin getirilmesi, Türk plastik cerrahisinin başarısıdır. Bu dünyaya Türkiye’de bilim insanlarının çok önemli çalışmalara imza attığının göstergesidir’’ diye konuştu.

AJDA FARKLI

Prof. Dr. Onur Erol, Türkiye’nin  estetik cerrahi duayenlerinden. Uluslarlararası  başarılara imza atmış, Ajda Pekkan, Filiz Akın, Deniz Akkaya gibi bir çok şöhrete, ‘’biçim vermiş’’ bir hekim. Prof. Dr. Erol ‘’kuşkusuz estetik cerrahiyi Türkiye’de en iyi taşıyan kişi Ajda Pekkan. Onunla birlikte Deniz Akkaya ve Petek Dinçöz’ü de  sayabilirim. Ama spor yaparak formunu koruyan benim bildiğim Ajda Hanım var. Diğerleri bu konuda biraz ağır davranıyor’’ dedi.

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın