Estetik Fiyatları - Onep Özel Tıp MerkeziESTETİK FİYATLARIEstetik ameliyatlar söz konusu olduğunda merak edilenlerin başında, estetik fiyatları geliyor. Rekabet kurulu kararınca internet ortamında estetik fiyatları hakkında bilgilendirme yapmak uygun görülmediği gibi, fiyatlarla ilgili bu şekilde web üzerinden bilgi vermek etik bir davranış da değildir.


Her yıl biraz daha hızlı gelişen teknoloji sayesinde estetik plastik cerrahide de büyük gelişmeler yaşanmıştır. Ameliyatlarda kullanılan tekniklerden materyallere kadar pek çok konuda yaşanan bu gelişmeler sayesinde literatüre yepyeni uygulamalar girmiştir. Bunun neticesinde estetik cerrahi de daha fazla talep görür hale gelmiştir.

Estetik fiyatları ile ilgili kesin bilgi vermenin tek yolu, ameliyat olmayı düşünen kişinin estetik cerraha muayene olmasıdır. Yapılacak ameliyata, ameliyatta kullanılacak olan malzemelere, estetik cerrahın fiyatına, hastane veya klinik tercihe göre estetik ameliyat fiyatları değişmektedir.

Ülkemizde gerek özel sigorta firmaları gerekse devletimiz, estetik ameliyatların ücretini karşılamadığı için kişinin ücreti bizzat ödemesi gerekmektedir. Bu yüzden estetik ameliyat olmak isteyen binlerce insan telefon ve internet üzerinden fiyatla ilgili bilgi ister hale gelmiştir. Bazen aynı e-posta birden fazla estetik cerraha gönderilmektedir ancak her estetik cerrahın tamamı aynı tekniklerle operasyon gerçekleştirmemektedir. Tüm estetik cerrahlar “hastasının ihtiyacına ve beklentisine göre” kendi uygun teknikleri belirler. Bu doğrultuda internet üzerinden öğrenilen fiyatların herhangi bir kesin hüküm niteliğinde olmadığı aşikardır.

Onep Estetik Plastik Cerrahi Kliniği’nde görev alan hekimlerimiz, yapılan görüşmeler için muayene ücreti talep etmektedir. Prof. Dr. Onur Erol’a muayene ücreti 1500TL ve diğer doktorlarımızın ücreti de 1500-500TL arasında değişmektedir. Şayet ilk randevunun ardından estetik ameliyat olmak için nihai karar verilirse ameliyat için gün belirlenir. Ameliyatın ardından yapılacak tüm kontroller ile yeni konularla alakalı görüşmelerinizden herhangi bir muayene ücreti talep edilmemektedir. Ameliyat sonrası kontroller 1,5 ay, 3 ay, 6 ay, 9 ay, 1 veya 2 yıl gibi; operasyon ve kişiye bağlı olarak değişen sürelerde gerçekleştirilmektedir.(Ameliyat sonrası kontroller ücretsizdir.)

Eğer Onep doktorlarıyla yaptığınız ilk görüşmede estetik ameliyat yaptırma kararı almadıysanız daha sonra ameliyat için yeniden randevu almak veya doktorunuza sormak istedikleriniz için yapacağınız görüşme de tamamen ücretsizdir. Ameliyat fiyatları kliniğimiz bünyesinde görev alan tüm doktorlar için farklıdır. Estetik fiyatıyla ilgili bilgiyi muayenenin ardından alabilirsiniz.

Onep Kliniği, estetik ameliyat ücretlerini kredi kartına taksitle ödeme imkanı sunmaktadır. İlave olarak estetik ameliyat kredi için Yapı Kredi, Finans Bank ve Garanti Bankası ile anlaşmamız da vardır. Fiyatlar ve taksit imkanlarıyla alakalı daha geniş bilgiyi hasta koordinatörümüzle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Estetik cerrahi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın