Kongreler 2011 - Onep Özel Tıp Merkezi

DR. ONUR EROL’UN 2011 YILINDA “BİLİMSEL KATKI İLE” KATILDIĞI KONGRELER


TÜRK PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ DERNEĞİNDEN ÖVGÜ DOLU TEŞEKKÜR MEKTUBU

22-24 Haziran 2011 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen “İstanbul International Rhinoplasty Course”Prof. Dr. Onur Erol’un büyük katkıları ile hazırlanmıştır. Kendisine bu başarılı kurs ve ülkemizi başarı ile temsil ettiğinden dolayı Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği tarafından teşekkür mektubu gönderilmiştir. Prof.Dr. Onur Erol’a yurtdışında katıldığı tüm kongre, sempozyum ve kurslar sonrasında birçok teşekkür ve övgü mektubu gelmesine rağmen Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğinin kendisi için önemi çok büyük olduğundan bu mektubun yayınlanmasını istemiştir.
TÜRK PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ DERNEĞİ

28 Haziran 2011/79

Sayın, Prof.Dr.O.Onur Erol,

Bilimsel Komite Başkanlığı’nı yaptığınız, “İstanbul İnternational Rhinoplasty Course” 22-24 Haziran 2011 tarihlerinde başarı ile gerçekleştirilmiştir. Kursa üçte biri yurtdışından olmak üzere yaklaşık 450 kişi katılmıştır. Rhinoplastinin her açıdan ele alınıp irdelendiği, bilimsel açıdan kusursuz bir kurs olmuştur. “The Rhinoplasty Society (USA)” ile birlikte Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin ortak düzenlediği bu bilimsel aktivite Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin 50. kuruluş yıl kutlaması etkinliklerinden de biriydi. Kursun bir başka önemi de, sizin çok iyi bildiğiniz gibi, Amerikan Rhinoplasti Derneği’nin ilk kez Amerika dışında bir ülkede kursa katılmış olmalarıdır. Bu nedenle, bu kurs ülkemiz adına ve Türk Plastik Cerrahi Camiası adına önemli bir ilk, bir köşetaşı olmuştur. Bir ilk olması açısından kursun tasarlanıp, programlanıp, gerçekleştirilmesi de mutlaka ki bir takım belirsizlikleri ve zorlukları içinde barındırmıştır. Dışarıdan görünen ise çok üst düzey bir toplantı olduğudur. Burada sizin deneyimlerinizin ve yapıcı yaklaşımlarınızın önemli rol oynadığı muhakkaktır.

Yıllardır uluslararası platformda “Türk Lokumu” ve diğer kendinize ait tekniklerinizi anlatırken, bir taraftan da Türk Plastik Cerrahisini ileriye taşıdınız. Bugünkü konuma gelmesinde lokomotif güç oldunuz. Toplantıda Amerikan Rhinoplasti Derneği’nin üyeleri tarafından Türkiye’nin rhinoplasti ameliyatlarında dünyada ilk 3 içinde olduğu vurgulandı. Bu başarının en temel yapı taşlarından biri hiç şüphesiz sizsiniz.

Değerli hocamız, Sayın Onur Erol, kursun başarılı biçimde planlanmasında ve gerçekleşmesinde sizin tecrübelerinizin ve emeğinizin çok büyük etkisi olmuştur. Hem ülkemiz, hem de camiamız açısından gurur verici olan bu aktiviteye önderlik ettiğiniz için Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği olarak size teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Prof.Dr.Ramazan Kahveci

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Başkanı

22-24 HAZİRAN 2011 İSTANBUL INTERNATİONAL RHİNOPLASTY KURSU, İSTANBUL


Prof.Dr. Onur Erol dört sunum ve bir video kurs vermiştir.

- “Buruna micro yağ enjeksiyonu”
- “Seconder Burun Ameliyatı”
- “Turkish Delight Tekniği Ameliyatında Uzun Takip Sonuçları”
- “The Role of Diced Cartilage In Tip Augmentation” konularında prezantasyon kurs
- “Turkish Delight Tekniği ile Burun Ameliyatı” Video kurs

2-4 HAZİRAN 2011 22. EURAPS KONGRESİ, YUNANİSTAN,MYKONOSE


Prof.Dr. Onur Erol bir sunum ve bir video konferans vermiştir.

- “Kıkırdak Enjektörü ile Estetik Burun Ameliyatı”
- “Turkish Delight Tekniği ile Burun Ameliyatı” konusunda video sunumuyla bir konferans.

05 – 15 MAYIS 2011 RİNOPLASTİ KONGRESİ VE AMERİKAN ESTETİK PLASTİK CERRAHİ KONGRESİ, BOSTON/A.B.D.


Prof.Dr. Onur Erol 30 dakikalık videolu eğitim kursu vermiştir.

- “Kalın Burunlarda Estetik Burun Ameliyatı”

 

 

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın