..... - Onep Özel Tıp Merkezi
Soru Cevap…..
Anonymous bunu 1 sene önce sordu

Merhaba
2 yaşındayken sıcak su dökülmesiyle vücudumun sol omzundan başlayıp karın bölgesine bir yanigim oluştu şu anda 28 yaşındayım tedavisi mümkün mü acaba ? Teşekkürler..

1 Answers
Onep bunu 1 sene önce yanıtladı

Merhaba,
Öncelikle e-mailiniz için teşekkür ederiz. Arzu ettiğiniz operasyonlar ile ilgili olarak öncelikle size uygun olan tekniklerin belirlenmesi ve bunun için de mutlaka muayenenizin yapılması gerekmektedir. Takdir edersiniz ki Dr.Onur Bey’in ameliyatlarında geliştirdiği birçok tekniği bulunmaktadır, size uygun olan tekniğe de ancak muayeneniz neticesinde Dr.Onur Bey ile beraberce karar vermenizi arzulamaktayız ve sağlıklı bulmaktayız.
Genel olarak, Kliniklerimizde mailinizde bahsetmiş olduğunuz durumlarda ameliyatlı, ameliyatsız ya da ikisinin kombine edilebildiği yöntemler olduğunu, kullandığımız FDA onaylı yuksek teknoloji lazerlerin bu tip tedavilerde son derece etkili olduğunu, yine bunlardan Fraxel isimli cihazımız ile çok güzel sonuçlar alınmakta olduğunu ancak takdir edersiniz ki sizin için en uygun olacak tedavi yöntemine muayeneniz sonucu karar verilmesinin sağlıklı olacağını tekrar önemle belirtmek isteriz.
Size uygun olup olmadığını şu durumda bilemiyoruz fakat Dr.Onur Bey, yüzde ve vücutta en dogal olarak şekillendirebilecek yöntemin yağ enjeksiyonu olduğunu belirtmektedir. Bu operasyonda başka bölgelerde yağ mevcutsa, kişinin kendi yağ dokusu ameliyathane ortamında iğne kullanılarak enjektör ile alınarak doldurulacak bölgelere eşit biçimde enjekte edilmektedir, yağ enjeksiyonu bir nevi hücre naklidir. Alıcı bölgedeki damarlar ağızlaşarak yağ dokusunun canlı kalması sağlanır. Enjekte edilen ve damarlanan yağ dokusu erimez. Ancak verilen yağların bir kısmı damarlanamadığından tutmaz. Kişiye göre  yağın tutma oranı yüzde 40 – 60 arası değişiklik gösterir. Bu nedenle yine kişiye göre değişmek üzere ilk yıl, 3 ayda bir olmak üzere 2 veya 4 kez tekrarlanmasi daha iyi sonuc alınmasını sağlar. Bu durumda sadece, ameliyatınız sırasında fazladan alınmış ve -196 derecede dondurularak muhafaza edilmis olan yağ dokunuz direkt olarak lokal anestezi ile bu bölgeye enjekte edilir.
 
Aşağıdaki  linkimize tıklayarak Fraxel Lazer ile ilgili genel bilgi alabilirsiniz.
http://m-onep.com/Default.aspx?ContentId=46
 
Doku kokteyli ile ilgili linkimizi de ekliyorum;
https://www.onep.com.tr/yuz-estetigi/doku-kokteyli
http://onep.tv/VideoPresentation/Watch/yanik-yara-izleri-tedavi-edilebilinir-mi
Dr.Onur Bey’in davet edildiği televizyon programlarındaki röportajlarını izlemek isterseniz aşağıdaki video linkimizi tıklayabilirsiniz;
http://www.onep.tv
Prof.Dr.Onur Bey’den muayene randevusu almak için 444 6 ONP ( 444 666 7) numaralı ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği telefonundan ya da e-mail ile bize ulaşabilirsiniz. Dr.Onur Bey’in kongreleri dolayısıyla programında değişiklik olmadığı sürece muayene günleri Pazartesi ve Çarsamba, ameliyat günleri Salı, Perşembe ve Cuma günleridir.
Dr.Onur Bey’in muayene ücreti 500 TL’dir .
Size yardımcı olabilecegimiz her konuda bana e-mail yoluyla ya da aşağıda belirttiğim telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,

 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın