Ana Sayfa - Azarbaycan - Onep Özel Tıp Merkezi
BURUN ESTETİĞİNDE TURKISH DELIGHT YÖNTEMİProf.Dr. Onur Erol tarafından geliştirilen Turkish Delight Tekniği ile 25 yıllık deneyimini anlatan makalesi dünyanın en prestijli dergisi olan Plastic and Reconstructive Surgery 2016 Şubat sayısında yayınlandı.

ONUR EROL "THE RHINOPLASTY SOCIETY" BAŞKANI

Amerikalı seçkin plastik cerrahların kurduğu Uluslararası The Rhinoplasty Society'nin (Burun Estetiği Derneği) Montreal'de yapılan 14 Mayıs 2015 tarihli yıllık toplantısında Onur Erol başkan seçildi. Onur Erol bugüne kadar 18 Başkanı da ABD'den seçilen derneğin farklı bir ülkeden seçilen ilk Başkanı oldu.

PLASTİK CERRAHİ VE ESTETİK CERRAHİ UYGULAMALARI

HAKKIMIZDA


ONEP merkezi Prof.Dr.Onur Erol tarafından 1981 yılında Ankara’da kurulmuş, 1985’de İstanbul’a taşınmıştır. 11 yıl boyunca Şişli’de hizmet veren ONEP, hastanede yatmadan ameliyat ve aynı gün taburcu olabilme doğrultusunda merkezini müstakil yeni binasına nakletmiştir.Tam teşekküllü “Ayaktan Tedavi Merkezi”(Outpatient Clinic) olarak ONEP Özel Tıp Merkezi plastik cerrahlar grubuyla 1996’da Levent’te kurulmuştur.1200m²lik lik çalışma alanı içeren klinikde, iki ameliyat odası, dört bakım ünitesi bulunmaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanlık sonrası eğitim veren ONEP Özel Tıp Merkezi 33 Plastik Cerraha altı ay ile oniki ay arasında değişen sürelerde uzmanlık sonrası eğitimi vermiştir. Bu yaklaşım halen devam etmekte olup, her devre için iki uzman eğitime alınmaktadır.

1981’den beri Türkiye’de maddi durumu yetersiz, doğuştan damak ve dudak yarığı, kepçe kulak gibi plastik cerrahi özürlü çocuklara yardım yapmış olan Onep ekibi, 2003 yılında daha çok çocuğa ulaşabilmek için Plastik Cerrahi Özürlü Hastalara Yardım ve Plastik Cerrahiyi Geliştirme Vakfı’nı kurmuştur.

Her ay “dudak-damak yarıkları, maksillofasyal, kraniofasyal cerrahi” hastaları için bir konsey toplantısı düzenlenmekte ve burada bilimsel olarak plastik cerrahi özürlü çocuk vakalar tartışılmaktadır. Plastik cerrah, ortodontist, çocuk doktoru, beyin cerrahı, konuşma terapisti ve psikologtan oluşan bu konseyin tartışmalarını dinlemek üzere birçok genç plastik cerrah bu toplantılara katılmakta, çeşitli konularda katılımcılara eğitim kursları verilmektedir.

Haziran 2003’te ONEP ailesine, Maya Residence içerisinde Etiler-M-ONEP, 2006 yılının Kasım ayında da Caddebostan M-Onep, ameliyatsız güzellik merkezleri eklenmiştir. 2012 Ocak ayından itibaren ise Nişantaşı’n da yeni yerine taşınan M-Onep halen burada hizmet vermeye devam etmektedir..HASTA YORUMLARI

 • Katie Piper
  Bana gösterdiğiniz yardımlarınız, desteğiniz ve kibarlığınız için teşekkürler. Çok büyük bir insansınız. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendime güven kazanmamı ve aynaya tekrar bakabilmemi sağladınız. Allah sizi ve ailenizi korusun.
  Katie Piper
  İngiliz Model ve TV Sunucusu
 • Şehnaz K.
  Etrafımda hep mutlu olacak şeyler bulup iyi, düzgün, fayda vererek geçirmeye çalıştım hayatımı hocam. Sizi tanıyıp emeğinizi verdiğiniz yıldan bu yana mutluluğum kat kat kat arttı teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız iyi ki bizim ülkemizin doktorusunuz.
  Şehnaz K.
  Onur Erol’un hastası
 • N.A.
  Çok Değerli Hocam Onur Erol, İsminizin üstünde olduğu gibi hem onurlu hem ersiniz. Allah sizin gibi dürüst büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Allah sizi önce eşinize, çocuklarınıza sonrada bizlere bağışlasın. Size, eşinize ve personelinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  N.A.
  Onur Erol’un hastası
 • N. İ.
  Onur Hocam; Benim burnumu 7 sene önce ameliyat etmiştiniz ama hala en güzel burun benimki, daha güzelini de görmedim. Şimdi biliyorum kardeşiminki de çok güzel olacak. Biz size ve sihirli ellerinize hep dua ediyoruz ve sizi çok seviyorum. Hep mutlu huzurlu olmanızı diliyorum. Sizi kocaman öpüyorum.
  N. İ.
  Onur Erol’un hastası
 • H.Şehzat K.
  Değerli Prof. Doktorumuz Onur Erol, İlahi rüzgarla serinleyesiniz, şansınız açık olsun. Hep gülesiniz biricik değerli hocamızın hayırla yad olsun ismi söylensin.  
  H.Şehzat K.
  Onur Erol’un hastası
 • Neriman A.
  Sevgili Onur Erol iyiki varsınız, iyiki bizimlesiniz. En derin saygılarımla.
  Neriman A.
  Onur Erol’un hastası
 

ONEP ÖZEL TIP MERKEZİ


Lütfen bize ulaşın